اخبار مرتبط

سید عبدالمجید نژادصفوی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ساخت 72 کیلومتر از راه مجن- چجام با پیش بینی 60 میلیارد ریال اعتبارکه با حضور دکتر روحانی در هفدهم فروردین 96 در استان سمنان به بهره برداری رسید از اقدامات ارزشمند دولت یازدهم در استان سمنان بود.
وی خاطرنشان کرد: آغاز ساخت خروجی شهرستان شاهرود- آزاد شهر- گلوگاه با پیش بینی 70 میلیارد ریال از طرح‌های مهم عمرانی، جاده سازی و بهسازی استان سمنان محسوب می شود.
مدیرکل راه وترابری استان سمنان افزود: بهره برداری از تقاطع غیرهم سطح درجزین با 70 میلیارد ریال هزینه از دیگر طرح های ارزشمند حوزه را در استان سمنان است.
نژادصفوی با اشاره به اینکه اعتبارات ملی اداره کل راه و ترابری استان سمنان در سال 95 در مقایسه با سال قبل از آن بیش از 400 درصد افزایش یافت، گفت: سال 96 طرح های قابل توجه و ارزشمندی در بخش راه در استان به بهره برداری می رسد.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به اینکه اتمام طرح تقاطع هم سطح مومن آباد با 70 میلیارد ریال اعتبار تا یک ماه آینده از طرح های ارزشمند این اداره کل برای سال جاری است، اضافه کرد: بهره برداری از طرح ملی مسیر آباد- دستجرد به طول 30 کیلومتر و با اعتباری نزدیک به 500 میلیارد ریال از دیگر طرح های ارزشمند قابل بهرداری تا 2 ماه آینده در استان سمنان است.
وی گفت: اتمام جاده اصلی مهدیشهر- درجزین و پل شرقی گرمسار از دیگر اقدامات مهم وارزشمند بخش راه در استان سمنان است که آیین بهره برداری آن برای سال 96 برنامه ریزی شده است.
نژادصفوی تصریح کرد: در سال 95 با وجود مشکلات فراوان مالی دولت تدبیر و امید ، طرح های ارزشمند و مهمی در سمنان به بهره برداری رسید و افزایش اعتبارات عمرانی در استان نشان دهنده توجه بیش از پیش دولت به افزایش خدمات رسانی به مردم در حوزه امور زیربنایی و جاده ای است.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان گفت: در دولت تدبیر و امید و در بیش از سه سال گذشته در حوزه راه به یقین خدمات دهی مطلوب به مردم ارایه شده و آحاد جامعه نیز قدردان فعالیت های دولت خواهند بود.
در سفر هفدهم فروردین 96 کاروان تدبیر و امید به سمنان، طرح قطار حومه‌ای تهران- گرمسار از مهمترین طرح های این سفر بود که با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با اعتباری حدود 350 میلیارد تومان افتتاح شد.
استان سمنان سه هزار و 784 کیلومتر راه ارتباطی اصلی و فرعی دارد.
7339/6103 خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشار دهنده : مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.