اخبار مرتبط

عبدالحمید دربانیان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: نمایشگاه صنایع چوبی و مبلمان، لوستر و روشنایی، لوازم خانگی و آثار میناکاری در سمنان از سه شنبه دوازدهم تا جمعه پانزدهم اردیبهشت 96 به مدت چهار روز، در محل دائمی نمایشگاه های سمنان از ساعت 17 تا 22 میزبان بازدیدکنندگان است.
وی خاطرنشان کرد: 17 تولیدکننده داخلی، مبلمان، لوستر و تابلو فرش، تشک، دکوراسیون لوازم آشپزخانه، میزغذاخوری، آثار میناکاری اصفهان، در بیش از 25 غرفه در این نمایشگاه حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه از استان‌های اصفهان، تهران، فارس، قم و سمنان تولیدکنندگانی حضور دارند، هدف از برگزاری نمایشگاه دکوراسیون داخلی، مبلمان و لوازم روشنایی در سمنان را تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولیدکنندگان ایرانی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از ارکان مهم و اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی است که باید در بین مردم فرهنگسازی بیشتری در این زمینه انجام شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های صنعتی و بازرگانی استان سمنان با اشاره به محتوای نمایشگاه که بیشتر در حوزه مبلمان، لوستر، و فرش است، یادآورشد: در هر بخش چندین شرکت، آخرین تولیدات خود را به نمایش گذاشته‌اند تا علاوه بر امکان انتخاب برای بازدیدکنندگان، رقابت و تلاش برای افزایش کیفیت بین شرکت های تولیدکننده نیز ایجاد شود.
نمایشگاه دکوراسیون، مبلمان و لوازم روشنایی هشتمین نمایشگاه مبلمان در محل دائمی نمایشگاه های سمنان است.
7344/6103 خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.