اخبار مرتبط

محمد هادی مظاهری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا یکی از اولویت های رای به نامزدهای انتخابات را داشتن کارنامه مناسب از نگاه مردم و تجربه سیاسی برشمرد و افزود : با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب ، حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای بسیار اهمیت دارد و همه باید برای تحقق این امر مهم تلاش کنیم.
وی اظهار داشت : اکنون ایجاد بستر برای حضور پرشور مردم در این آزمون سرنوشت ساز بسیار مهم بوده چرا که مشارکت حماسی ملت در انتخابات ، دشمنان را مایوس می کند.
وی خاطرنشان کرد : حضور پرشور مردم در انتخابات ادامه راه شهیدان و پاسداشت خون آنان است و رشادت های هشت سال دفاع مقدس با فرهنگ عاشورایی همراه بوده و این امر مبین در واقع با رعایت اخلاق اسلامی محقق شده است.
مشاور استاندار در امور ایثارگران خاطرنشان کرد : همه رده ها باید اخلاق انتخاباتی رعایت کنند چرا که مردم ایران، آگاهانه و با بصیرت نامزدهای مورد نظر خود را انتخاب می کنند.
مظاهری تصریح کرد : مناظره‌های زنده تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی کمک خوبی برای آشنایی مردم با دیدگاه ها و افکار نامزدهاست و مردم با دیدن این مناظره‌ها به انتخابی آگاهانه می رسند.
وی ادامه داد : نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ضمن آگاهی کامل از شرایط داخلی و درک مشکلات مردم، با هدف عمران و آبادانی کشور تبلیغات خود را به انجام برسانند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی انتخاب می شوند.
6026/7344
*خبرنگار: امیرحسین کاشی منش** انتشاردهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.