اخبار مرتبط

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : تقارن بعثت حضرت رسول(ص) با آغاز تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فرصتی ارزشمند برای افزایش وحدت و همدلی گروه های سیاسی در کشور است.
وی اظهارداشت : مردم ایران اسلامی در بین جهانیان به اخلاقمداری و احترام به نظر متقابل شهره هستند و باید در این روزها این منش ها بیشتر به چشم آید.
وی تصریح کرد : روز بعثت نبی مکرم اسلام(ص) روز بسیار ارزشمند و مقدسی است و باید در سراسر ایران اسلامی نوای اتحاد طنین انداز شود.
وی خاظرنشان کرد : قبل از آنکه نامزدها انتخاباتی رقیب یکدیگر باشند ایرانی برادر و مسلمان هستند و باید رویکرد اسلامی در تبلیغات انتخاباتی مدنظر قرار گیرد.
وی اضافه کرد : رعایت اخلاق اسلامی در تبلیغات انتخاباتی به دلیل خیره شدن چشم جهانیان در این مقطع زمانی به ایران ضروری است و نباید با رویکردی اشتباه ، استکبار جهانی را شاد کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ادامه داد : باید همه آحاد جامعه و به خصوص نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا سیرت حضرت محمد(ص) را الگو قرار دهند و به یقین این افراد شاخص با اخلاقمداری الگویی خوبی برای جوانان ایران اسلامی خواهند بود‌.
وی بیان داشت : مردم ایران به ویژه برادران اهل تسنن در آستانه انتخابات باید بیشتر هوشیار باشند تا دشمنان نظام قصد نفوذ در افکارشان نکنند.
امام جمعه سمنان اضافه کرد : با دعای خیر رهبر انقلاب و به یاری خداوند، انتخاباتی حداکثری وپرشور در سال96 برگزار می شود و پوزه استکبار جهانی به خاک مالیده می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی انتخاب می شوند.
6103/7339
*خبرنگار: محمدرضایوسف نژاد ** انتشاردهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.