اخبار مرتبط

ابوالفضل حسن بیکی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز الگوی ویژه مقاومت، نور چشم ملت ایران و خار چشم دشمنان اسلام و انقلاب است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، ترامپ را فردی بی خرد در راس دولت آمریکا دانست و گفت: ترامپ نادان، نژادپرست و بی سواد است که در سیاست فقط بی اخلاقی را آموخته است.
حسن بیکی اظهار داشت: سپاه امروز قدرت برتر منطقه است که به خاطر قدرت، صلابت و غیرت این نهاد، در جهان از آن به خوبی یاد می شود.
وی ادامه داد: خشم آمریکا، عربستان و اسرائیل از سپاه پاسداران، به دلیل افزایش قدرت سپاه، مردمی بودن این نهاد و حضور در جبهه مقاومت در نابودی داعش است.
حسن بیکی اظهار داشت: آمریکا بیش از هفت تریلیون دلار در خاورمیانه برای نابودی اسلام و جمهوری اسلامی ایران هزینه کرد که به لطف جبهه مقاومت در این امر شکست خورد.
وی اضافه کرد: همه دنیا شاهد است که اقدام ناآگاهانه و تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ در روز پاسدار، موجب ایجاد وحدت، همدلی و همراهی بیشتر در کشور شده است.
به گفته حسن بیکی، پس از اقدام آمریکا، مردم ایران، دولت، مجلس شورای اسلامی، ارتش، مسئولان و تمامی نیروهای نظامی و انتظامی کشور، حمایت خود را از سپاه اعلام و اقدام ترامپ را محکوم کردند.

**سپاه نور چشم ملت ایران است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: همه کشورهای دنیا بر اساس منشور سازمان ملل متحد مجاز به انتخاب نیروی دفاعی برای کشور خود هستند که در این امر نیز، سپاه پاسداران نقش ارتش بزرگ را برای ایران دارد.
وی تصریح کرد: ترامپ با اقدام بی خردانه خود در تروریست اعلام کردن سپاه، حق مقابله به ایران داده است؛ ایران نیز در برابر این اقدام، از این پس با آمریکا همچون القاعده، طالبان و داعش برخورد خواهد کرد.
حسن بیکی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در مناطق سیل زده کشور به جهان نشان داد که طرفدار آزادی، آرامش، صلح و قوت قلبی برای تمام مردم ایران است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آمریکا و اسرائیل به این باور رسیده اند که حریف سپاه نمی شوند و با تروریست خواندن سپاه، به دنبال انزوای این نهاد هستند در حالی این اقدام، فرصت بزرگ و حرکتی به نفع جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش ایرنا، آمریکا 19 فروردین 1398، سپاه پاسداران را به عنوان سازمان تروریستی خارجی شناسایی و کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت این کشور سپاه پاسداران را به عنوان سازمان تروریستی به رسمیت شناخته است. این نخستین بار است که ایالات متحده آمریکا، واحد نظامی یک دولت را به عنوان یک گروه تروریستی شناخته است.
9856/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.