اخبار مرتبط

حسین امینیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: نمایش شرتل به مدت 10 شب از تاریخ 21 فروردین جاری تا اول اردیبهشت ماه آینده در سالن حکیم منوچهری دامغان در مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهچراغی این شهر اجرا می شود.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان اضافه کرد: این نمایش کمدی، دارای زبان خاص و بین انگلیسی و فارسی هست که بدون شک، این زبان ابداعی قابل فهم برای مخاطبان است.
امینیان تصریح کرد: این نمایش، در خصوص نوازنده‌ ای خیابانی است که توسط عوامل تروریستی داعش فریب می‌ خورد و قصد انجام عملیات تروریستی در جهان را دارد.
وی ادامه داد: این اثر به نویسندگی و کارگردانی علی اصغر خطیب زاده، دراماتورژی عرفان خطیب زاده و بازی حسین حسام نژاد و سید مصطفی شاهچراغ به روی صحنه می رود.
امینیان خاطر نشان کرد: نمایش شرتل هر شب در یک نوبت راس ساعت 20 اجرا می شود.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان گفت: این نمایش، برگزیده منتقدان لهستانی در فصل تئاتری ورشو لهستان 2018 ، منتخب شرکت در جشنواره بین المللی تئاتر فجر تهران و برگزیده جشنواره تئاتر استان سمنان در سال 96 است.
به گزارش ایرنا، نمایش کمدی گروه چکاد با نام شرتل تاکنون در شهرهای اراک، سمنان، گرمسار، مهدیشهر، شاهرود و کشور لهستان اجرا شده است.
9856/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.