اخبار مرتبط

سردار روح الامین قاسمی عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال 17 فقره تصادف منجر به فوت در جاده های استان سمنان رخ داد که 20 نفر در آنها جان باختند، این تعداد در نوروز سال گذشته 38 نفر بود.
وی با بیان این که تصادف های جاده ای در نوروز امسال 73 درصد افزایش یافت، ادامه داد: نوروز امسال به دلیل قانون جدید مبنی بر تعیین کروکی برای همه تصادف ها، آمار تصادف ها افزایش یافته است.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پیش از این فقط برای تصادف های خسارتی بیش از 70 میلیون ریال کروکی صادر و ثبت می شد .
وی با بیان این که تصادف فوتی و جرحی جاده های استان سمنان در نوروز 98 کاهش یافت، اظهار داشت: تصادف های جرحی در نوروز امسال 10 درصد کاهش یافت، این میزان کاهش تصادف های فوتی و جرحی نشان از عملکرد مطلوب و مشارکت مردم است.
قاسمی تصریح کرد: نوروز امسال 465 کیلوگرم مواد مخدر با تلاش ماموران نیروی انتظامی استان سمنان کشف شد که نشاندهنده افزایش28 درصدی کشف مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته است.
به گزارش ایرنا، طرح نوروزی پلیس راه و دستگاه های امدادی استان سمنان با شعار «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» همزمان با سراسر کشور از 25 اسفند 97 تا 18 فروردین 98 در حال اجرا است، شعار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در طرح های نوروز 98 «نشاط بهاری، نظم و قانون مداری» است.
در استان سمنان هشت هزار و 612 کیلومتر بزرگراه، راه های اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود 150 دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است.
7342/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.