اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان در مصلی امام خمینی (ره) این شهر ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشور افزود: تعداد بسیاری از مردم ایران در سیلاب های اخیر، دچار خسارت و 62 نفر تاکنون کشته شده اند.
وی ادامه داد: امروز سیل زدگان کشور آزرده خاطر و چشم انتظار کمک دولت و مردم هستند که امیدواریم با این حمایت ها به زودی از مشکلات عبور کنند.
حسینیان تصریح کرد: برای عبور از مشکلات و جبران خسارت، باید بانک ها نیز به ارائه خدمت و تسهیلات کم بهره و بدون بهره بپردازند.
حسینیان به آغاز ماه شعبان اشاره کرد و گفت: ماه رجب و شعبان مقدمه مهمانی خدا و گذرگاه مومنان به سمت ماه ضیافت الهی رمضان است.
وی در ادامه خطبه ها به اقدام های عربستان سعودی در منطقه اشاره کرد و گفت: ولیعهد عربستان با اقدام های خود آل سعود را به معرض خطر رسانده است.
حسینیان گفت: خون ناحق موجب کیفر الهی می شود و امروز شاهدیم که مشکلات داخلی عربستان به جایی رسیده است که این کشور در حال فروپاشی است.
وی افزود: یک هزار و 300 حمله و کشتار مردم مظلوم و بی دفاع کشور یمن از جنایت های این کشور فاسق و ظالم است.
حسینیان اظهار داشت: 327 بیمارستان، 880 مدرسه، 325 تاسیسات دانشگاهی، 279 تاسیسات گردشگری و 312 تاسیسات ورزشی در حملات عربستان به یمن آسیب دیده است.
امام جمعه دامغان تصریح کرد: تعداد نیازمندان یمن به بیش از 13 میلیون نفر رسیده است که امیدواریم به زودی عربستان سعودی در خون مظلومان یمن غرق و نابود شود.
9856/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.