اخبار مرتبط

حسن ارگی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: باتوجه به شدت بارش باران و برف در جاده های کوهستانی مهدیشهر، احتمال ریزش کوه و مسدود شدن جاده ها وجود دارد، امروز در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان ممنوعیت تردد در برخی از جاده های روستایی اعلام شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال وقوع رانش زمین به دلیل جاری شدن سیلاب ها، تمامی نیروهای امداد و نجات و خدمات رسان و همچنین شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب روستایی و شهری استان در آماده باش هستند.
ارگی اضافه کرد: مسافران و گردشگران از تردد در محورهای برف گیر شهرستان مهدیشهر خودداری کنند و با وجود فراهم بودن امکانات امداد و نجات، هشدارها جدی گرفته شود.
فرماندار مهدیشهر گفت: اکنون تمام جاده های شهری و روستایی شهرستان مهدیشهر لغزنده است و هموطنان برای تردد در محور شهمیرزاد- کیاسر زنجیرچرخ، مواد غذایی و لباس گرم به همراه داشته باشند.
به گزارش ایرنا، بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی و تصاویر ماهواره ای، طی 48 ساعت آینده در غالب نقاط استان بارش باران، رگبار و رعد و برق و در برخی ساعات وزش باد شدید و نیز تگرگ و در نواحی سردسیر و کوهستانی برف پیش بینی می شود.
در استان سمنان هشت هزار و 612 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود 150 دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است.
شهرستان مهدیشهر بیش از 50 هزار نفر جمعیت دارد و در 25 کیلومتری مرکز استان قرار دارد.
7339/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.