حیدر آسیابی روز سه شنبه در حاشیه نشست گفت و گوی دولت با بخش خصوصی در سالن جلسات اتاق بازرگانی سمنان در گفت و گو با ایرنا افزود: برخی از واحدهای صنعتی استان سمنان در بازپرداخت سررسید تسهیلات دریافتی با مشکلاتی مواجه هستند که دستگاه قضا با اجرای طرح های قانونی و با افزایش تعامل برای رفع مشکلات از این دست این بنگاه ها در تلاش است.
وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که استکبار جهانی علیه ملت ایران جنگ اقتصادی را آغاز کرده است تمامی مسئولان با رویکردهای مختلف باید از واحدهای صنعتی حمایت کنند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان اضافه کرد: مشکلات بنگاه های اقتصادی استان سمنان به صورت موردی در نشست های مختلف بررسی می شود تا با هم اندیشی و تعامل برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی اقدام شود.
آسیابی اضافه کرد: در چارچوب قانون دستگاه قضا برای توسعه اقتصادی و جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی استان تلاش می کند و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات بخش صنعت افزایش یابد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: حمایت دستگاه قضایی استان سمنان از بنگاه های اقتصادی برای سال 98 هم ادامه می یابد و برای سال آینده نشست های تخصصی از این دست با هدف رفع مشکلات فعالان اقتصادی پایدار خواهد بود.
به گزارش ایرنا، در این نشست علیرضا آشناگر استاندار، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و فعالان اقتصادی حضور داشتند.
در استان 702 هزار نفری سمنان بیش از 2 هزار واحد صنعتی و تولیدی فعال است، سهم اشتغال بخش صنعت و معدن بیش از 38 درصد، در کشاورزی بیش از 14 درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود 18.2 درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود 22 درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.
7339/6103
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.