اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم حمزه ای روز شنبه در دیدار سید عباس پورهاشمی مشاور وزیر و دبیر مناطق کمتر توسعه یافته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با استاندار سمنان در دفتر استانداری، گفت: مجمع خیران سلامت این استان علاوه بر اقدامات روزانه و مساعدت های فراگیر، موفق شده است تا در ساخت بیمارستان ها، درمانگاه ها و دانشکده های مختلف در شهرهای استان مساعدت کند.‌
وی اضافه کرد: تا کنون بیش از 300 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و 13 دستگاه دیالیز توسط مجمع خیران سلامت استان سمنان خریداری و در اختیار مردم استان قرارداده شده است.
حمزه ای با اشاره به اینکه خیران در انجام اقدامات خیرخواهانه خود با مشکل خاصی مواجه نیستند، افزود: به زودی احداث اورژانس جاده ای آهوان توسط این مجمع آغاز می شود.
مدیرعامل مجمع خیران استان سمنان بیان کرد: این مجمع تا کنون بیش از 2 هزار و 500 بیمار شهرستان های مختلف استان را مورد حمایت و درمان قرار داده است.
مجمع خیران سلامت استان سمنان با تشکیل هیات مدیره ای به ریاست آیت الله سید محمد شاهچراغی امام جمعه سمنان و جمعی از خیّران، مسئولان و صاحب نظران با بیش از 250 نفر عضو از سال 1387 فعالیت دارد.
7342م/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.