علی اصغر جمعه ای روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: هجمه های استکبار جهانی علیه ملت ایران در ماه های گذشته بی سابقه بوده است، اما با اجرای برنامه های پیشگرانه می توان این توطئه ها را تا حدودی خنثی کرد.
وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا به واسطه فشارهای اقتصادی درصدد فلج کردن بخش صنعت و تولید ایران است، اما دولت دوازدهم این تحریم ها را تا حدود زیادی کنترل کرده است.
جمعه ای اضافه کرد: کشور اکنون به معنی واقعی در جنگ اقتصادی قرار دارد که با هم افزایی و فهم درست از شرایط موجود کشور می توان از این گردنه های سخت به سلامت عبور کرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ادامه داد: اتاق بازرگانی در خوشی و ناخوشی ها همواره در کنار دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی بوده است و با وفاق ملی این مشکلات به پایان می رسد.
وی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به مبلغ پنج هزار و 400 میلیارد ریال به بنگاه های تولیدی یکی از مصداق های مهم در بیان حمایت دولت از بخش خصوصی است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: مهار تحریم ها کار آسانی نیست، اما با اتخاذ برنامه ریزی های منسجم و تسهیل روند جاری در بین دستگاه های اجرایی می توان از این شرایط عبور کرد.
استان سمنان حدود 2 هزار و 10 پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی و صنعتی دارد.
7339/6103
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.