اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز شنبه در سیزدهمین نشست شورای اداری استان سمنان در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) استانداری با بیان این که شادی حالت گذار و نشاط یک عامل درونی است، افزود: تقویت نشاط در جامعه از رویکردهای مهم مسئولان است که با جدیت پیگیری می شود.
وی خاطر نشان کرد: تقویت نشاط و آرامش سیاسی در دستور کار قرار دارد و تحقق این هدف نیازمند همکاری و تعامل هرچه بیشتر گروه های سیاسی و احزاب، نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس شورای اسلامی و دستگاه های مرتبط است.
خجسته پور اظهار داشت: پیش زمینه افزایش شمار گردشگران و افزایش اقبال برای سرمایه گذاری در استان سمنان تامین امنیت پایدار است و این راهبرد مهم در سرلوحه کار قرار دارد.
وی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد نیز ظرفیت خوبی برای افزایش نشاط در جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی هستند و ضرورت دارد استفاده از این ظرفیت بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
وی با بیان این که حوزه مسائل اجتماعی از حوزه های مهم است که هر موضوع و مساله ای با این حوزه مرتبط است، تصریح کرد: از اولویت های کاری خود را توجه به حوزه اجتماعی می دانم.
خجسته پور ابراز داشت: مقابله با آسیب های اجتماعی مساله مهمی است و در سال های گذشته در این زمینه کم کاری شده و کنترل و مهار اتفاق ها و رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند یک تلاش جهادی است.
به گزارش ایرنا، در سیزدهمین نشست شورای اداری استان سمنان برخی مدیران استانی از جمله حبیب الله خجسته ‌پور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری معرفی شد.
خجسته پور پیش از این مسئولیت های فرمانداری شهرستان خرم آباد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداران کرمانشاه و لرستان و هم چنین خدمت در آموزش و پرورش استان لرستان را در کارنامه دارد.
پیش از این سعید ناجی عهده‌ دار معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بوده است.
در نشست شورای اداری درباره ساماندهی مسائل مالی تخصیص و جذب اعتبار در استان سمنان بحث و تبادل نظر شد.
7342/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.