به گزارش ایرنا، حشمت الله عسکری روز شنبه در سیزدهمین نشست شورای اداری استان سمنان در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) استانداری افزود: کالای اساسی و میوه شب عید ذخیره شده براساس برنامه ریزی های انجام شده در زمان مقرر توزیع می شود.
وی ادامه داد: حفظ ثبات، کنترل و تنظیم بازار، حفظ موجودی کالاهای اساسی در بازار و جلوگیری از ایجاد التهاب در بازار از اهداف ذخیره سازی کالای اساسی است.
وی برپایی نمایشگاه بهاره از هجدهم تا بیست و چهارم اسفندماه را از دیگر برنامه های تنظیم بازار در استان سمنان عنوان کرد و ابراز داشت: عرضه کالاهای اساسی با اختلاف قیمت با بازار از مزیت های نمایشگاه بهاره است.
عسکری تصریح کرد: تشدید نظارت بر عرضه، قیمت و بهداشت در بازار ایام پایانی امسال به منظور حفظ ثبات بازار در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز خاطر نشان کرد: مسئولان و دستگاه های خدماتی نظارت دقیق و بازرسی و بازنگری نسبت به مجتمع های رفاهی بین راهی، جایگاه سوخت و نمازخانه ها داشته باشند.
وی اضافه کرد: در زمان تعطیلات نوروز جمعیت بیش از حد متعارف از محورهای مواصلاتی استان سمنان عبور می کنند برهمین اساس تمهیدات لازم برای تامین سوخت برنامه ریزی شود.

**دستگاه های اجرایی بدهی خود را پرداخت کنند
معاون استاندار سمنان در ادامه گفت: دستگاه های اجرایی نسبت به پرداخت بدهی خود به دستگاه های اجرایی دیگر متعهد باشند و هیچ عذری در این زمینه پذیرفته نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان یادآور شد: همه دستگاه های اجرایی مشکلات مالی دارند ولی ضرورت دارد دستگاه های اجرایی بدهی های خود را هر چه زودتر پرداخت کنند تا کار به میانجیگری نرسد.
به گزارش ایرنا، در سیزدهمین نشست شورای اداری استان سمنان برخی مدیران استانی از جمله حبیب الله خجسته ‌پور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری معرفی شد.
خجسته پور پیش از این مسئولیت های فرمانداری شهرستان خرم آباد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداران کرمانشاه و لرستان و هم چنین خدمت در آموزش و پرورش استان لرستان را در کارنامه دارد.
پیش از این سعید ناجی عهده‌ دار معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بوده است.
در نشست شورای اداری درباره ساماندهی مسایل مالی تخصیص و جذب اعتبار در استان سمنان بحث و تبادل نظر شد.
7342/7408
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.