اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسین سعدالدین چهارشنبه در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود در اتاق اصناف، این افزایش آمار را بیانگر نظارت بیشتر بر بازار دانست و افزود: از این تعداد، یکهزار و 394 پرونده مربوط به کالا و خدمات، 124 مورد قاچاق کالا و ارز و 165 پرونده بهداشتی است.
وی بر توجه ویژه دستگاه قضایی درخصوص گرانفروشی تأکید کرد و اظهار داشت: میانگین مدت زمان رسیدگی به پرونده ها در تعزیرات شاهرود از 24 روز به کمتر از یک هفته رسیده است.
فرماندار شاهرود هم در این نشست با انتقاد از نبود آمار دقیق و بروز در شهرستان، تصریح کرد: این موضوع درباره روستاها، شهرک ها و مناطق حاشیه شهر بیشتر محسوس است چرا که آمار دقیقی از نیازها و مشکلات ساکنان آن ها وجود ندارد و از این رو حضور در بین مردم و بررسی و اولویت بندی نیازهای آنان در دستور کار فرمانداری قرار دارد.
محمد کرم محمدی بر ضرورت توجه به حجاب و عفاف هم تأکید کرد و گفت: تیم بازرسی فرمانداری در اداره های دولتی سرکشی و نظارت دارد اما درباره دانشگاه ها باید مدیران آن مجموعه خودشان در این زمینه مدیریت داشته باشند.
وی از حضو پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نیز تقدیر کرد و اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی 40 بانوی باحجاب دستگاه های اجرایی شاهرود تجلیل می شوند.
امام جمعه شاهرود هم در این نشست از حضور حماسی مردم انقلابی شاهرود تشکر کرد و ابراز داشت: راهپیمایی مردمی یکی از بهترین معروف ها و ترک منکر بود که پیام های بزرگی را به گوش جهانیان رساند.
حجت الاسلام عباس امینی بی توجهی به خرید کالای ایرانی و نداشتن تعصب را امری منکر دانست و تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که حتی باید به کالای بی کیفیت داخلی اهمیت داد تا کیفیت آن افزایش یابد.
وی بر ضرورت توجه رسانه ها در تولید معروف و دوری از منکر نیز تأکید کرد و گفت: مردم با وجود همه مشکلات با حضور در راهپیمایی از اصل نظام و انقلاب حمایت کردند و این خود معروفی بزرگ است که باید برای حفظ آن تلاش کرد.
7359/6167
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.