اخبار مرتبط

رسول خسروی روز پنجشنبه در حاشیه همایش نقش اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی در شبستان امامزاده یحیی (ع) سمنان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: مراکز نیکوکاری قابل توجهی در استان سمنان فعالیت دارند که در این شرایط سخت تحریم با شناسایی محرومان جامعه برای رفاه این افراد اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: اولین مرکز نیکوکاری اهل بیت(ع) اصناف و بازاریان شهرستان سمنان طرح های حمایتی برای توانمندسازی افراد کم درآمد جامعه در نظر گرفته است که بازاریان و اصناف در اجرای آن نفش مهمی دارند.
رئیس مرکز نیکوکاری اهل بیت(ع) اصناف و بازاریان شهرستان سمنان ادامه داد: در این مرکز نیکوکاری کمک های نقدی به نیازمندان پرداخت نمی شود بلکه با افزایش مهارت آموزی درصدد ایجاد اشتغال و درآمد خوب برای افراد هستیم.
خسروی تصریح کرد: طرح یک کاسب، یک دانش آموز، یک سال تحصیلی به منظور تامین نوشت افزار دانش آموزان شهرستان از سوی این مرکز نیکوکاری اکنون در حال اجرا است.
رئیس مرکز نیکوکاری اهل بیت(ع) اصناف و بازاریان شهرستان سمنان تصریح کرد: تامین جهیزیه عروس با حفظ شخصیت و کرامت انسان ها از سوی نیکوکاران و بازاریان شهرستان سمنان برنامه ریزی شده است و نیازمندان می توانند برای رفع مشکلاتشان به این مرکز مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، مرکز نیکوکاری اهل بیت (ع) اصناف و بازاریان در ساختمان قدیم اصناف در کنار میدان ارگ شهر سمنان واقع شده است.
به گزارش ایرنا، در این همایش غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، سید جواد رضوی مدیرکل کمیته امداد استان و جمعی از بازاریان شهر سمنان حضور داشتند.
7339/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.