اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این رقابت ها به میزبانی دانشگاه سمنان چهارم تا هفتم بهمن 97 به مدت چهار روز با حضور تیم هایی از استادان و کارکنان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی استان های خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی و جنوبی برگزار شد.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان عصر یکشنبه در پایان این رقابت ها به ایرنا گفت: تیم دانشگاه سمنان و صنعتی شاهرود مقام های دوم و سوم را در مجموع تیمی از آن خود کردند.
محمود علیزاده با اشاره به اینکه رقابت های بدمینتون در 2 بخش دونفره و انفرادی برگزار شد، افزود: مصطفی رستم زاده از دانشگاه سمنان مدال طلای بدمینتون در بخش انفرادی را به گردن آویخت.
وی بیان کرد: علی فتح آبادی از دانشگاه فردوسی مشهد به مقام دوم در این بخش دست یافت و محمدرضا نسایی از دانشگاه فردوسی مشهد و محمدعلی مظهری از دانشگاه صنعتی شاهرود سوم مشترک را از آن خود کردند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان با بیان اینکه علی داودی و حمید ولی نیا از دانشگاه فردوسی مشهد به مقام قهرمانی در بخش دونفره این رقابت ها دست یافتند، تصریح کرد: محمد زمانی و علیرضا لطفی از دانشگاه سمنان در این بخش مقام دوم را کسب کرد و تیم 2 نفره متشکل از علی گلستانی و امین آشفته از دانشگاه صنعتی شاهرود به همراه تیم محمد شبانی و مهدی وحدانی از دانشگاه بجنورد، سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.
رقابت های ورزشی کارکنان و استادان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی منطقه 9 کشور با شرکت 4 تیم در رشته شنا و 6 تیم در رشته های تنیس روی میز و بدمینتون، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
منطقه 9 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شامل استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان است.
9891/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.