اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فارابی که روز یکشنبه به میزبانی سالن اجلاس سران تهران برگزار شد، از این پژوهشگر دینی و جامعه شناس دامغانی با حضور معاون اول، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، وزیر علوم و جمعی دیگر از شخصیت های علمی و فرهنگی کشور تجلیل شد.
برگزیده جشنواره فارابی در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: در این دوره از جشنواره پنج هزار و 649 اثر در 14 گروه علمی ارسال شد که پس از داوری‌ها 17 اثر از برگزیدگان داخلی، هفت برگزیده خارجی و 13 برگزیده در سایر بخش‌ ها انتخاب و تجلیل شدند.
حسن قادری اضافه کرد: انتخاب بنده به عنوان برگزیده جشنواره با رساله دکتری «تناسخ در متون مقدس هندویی و متون کلامی شیعه» بوده است که این اثر، به عنوان برگزیده جوان در بخش اخلاق، ادیان و عرفان مورد تجلیل قرار گرفت.
برگزیده جشنواره فارابی گفت: در این جشنواره از برگزیدگان خارجی از کشورهای فرانسه، انگلستان، آلمان، لهستان، قزاقستان، اسپانیا و هندوستان نیز تقدیر شد.
به لحاظ تعداد آثار، این جشنواره بیشترین تعداد آثار دریافتی را طی 10 جشنواره‌ گذشته داشته است که پنج هزار و 171 اثر داخلی و 478 اثر مربوط به بخش بین‌ الملل است.
به گزارش ایرنا، قادری 34 ساله اهل شهرستان دامغان و استاد دانشگاه در حوزه های دینی است که دکترای خود را در سال 1395 از دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات تهران کسب کرده است.
شهرستان دامغان در فاصله 115 کیلومتری شرق مرکز استان سمنان بیش از 94 هزار نفر جمعیت دارد.
9856/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.