اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید عباس دانایی روز یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری این نمایشگاه در سالن اجتماعات فرمانداری سمنان افزود: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش اول برای معرفی کالاهای تولیدی استان و در بخش دوم بمنظور معرفی دستاوردهای دستگاه های دولتی در بخش های مختلف برگزار می شود.
وی ابراز داشت: برپایی نمایشگاه جاذبه های گردشگری و صنایع دستی، برگزاری شب های فرهنگی به میزبانی هر شب یک شهرستان از مهم ترین برنامه های اجرایی این نمایشگاه است.
فرماندار سمنان خاطر نشان کرد: معرفی آخرین دستاوردهای اقتصادی 40 ساله استان نقش مهمی در به روز شدن دانش و اطلاعات دارد.
وی با تاکید بر این که نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید با شکوه برگزار شود، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی در برگزاری باشکوه این نمایشگاه اهتمام ویژه داشته باشند.
دانایی ادامه داد: براساس برنامه ریزی های انجام شده، دستاوردها و توانمندی های چهل ساله دستگاه های دولتی در قالب حداقل 30 غرفه ارائه می شود.
وی اظهار داشت: اجرای برنامه های مردم محور مانند خوراک های محلی، بازی ها، سرگرمی های محلی، اجرای رسم های محلی، نور افشانی، عرضه صنایع دستی و حضور فعال عشایر و ارائه محصولات عشایری در برپایی نمایشگاه مدنظر قرار بگیرد.
فرماندار سمنان بر استفاده از ظرفیت رسانه و تبلیغات محیطی برای اطلاع رسانی مناسب به منظور حضور پر شور شهروندان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در استان سمنان تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، در این نشست درباره هماهنگی با واحدهای تولیدی فعال و موثر در ارتباط با ارائه خدمات و محصولات، درباره جانمایی غرفه های نمایشگاه، برنامه ریزی برای فضای پیرامونی نمایشگاه به منظور عرضه و فروش کالای ایرانی و بخشی از فضای درونی بحث و تبادل نظر شد.
7342/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.