اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر عصر شنبه در دیدار با خانواده معظم شهدا در سالن غدیر استانداری سمنان، با بیان اینکه مسبب اصلی وضعیت فعلی کشور بدعهدی آمریکا است و نه ناکارآمدی دولت، تصریح کرد: امروز در شرایطی که جنگ ‌تمام عیار اقتصادی و جنگ روانی علیه اقتصاد کشور توسط آمریکا در دستور کار قرار گرفته، پشتیبانی و حمایت از دولت، کشور و نظام به دور از نگاه ها و قضاوت های سیاسی، برای جلب رضایت خداوند و مردم بسیار ضروری است.
وی تاکید کرد: مجادله های سیاسی یکی از موارد و معضلاتی است که توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور را با مشکل مواجه می‌کند.
آشناگر با بیان اینکه انسجام، وحدت و همدلی مردم با مسئولان نظام یکی از‌مولفه های اصلی قدرت جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: امروز با توجه به تاکید رهبر انقلاب مبنی بر حمایت از دولت، باید در تقویت همه جانبه دولت و ایجاد تصویری دلسوز، پرتلاش و مقتدر از آن، تلاش کنیم.
استاندار سمنان گفت: همان طور که در مسائل دینی و شرعی، برداشت های مختلف طبیعی است، نگاه های مختلف سیاسی همراه با برداشت های متفاوت و شیوه های اجرایی گوناگون قابل قبول است، اما دعواهای سیاسی به توسعه همه جانبه کشور خلل وارد می کند.
وی گفت: امروز دشمنان نظام در تلاش هستند با تشدید دعواهای سیاسی در داخل کشور، نگذارند اثری از انقلاب اسلامی باقی بماند و هدف آنها از بین بردن برادری، وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است.
آشناگر افزود: در این میان خانواده معظم شهدا به عنوان پرچمدار آموزه ها و رشادت های شهیدان، چراغ راه روشن ملت ایران اسلامی هستند و نقش تاثیرگذاری در انسجام، وحدت و همدلی مردم خواهند داشت.
وی تاکید کرد: جمعیت فعال و جوان دانشجویی استان همراه با وجود هیات علمی قوی، می تواند در توسعه همه جانبه استان تاثیرگذار باشد.
استاندار سمنان افزود: آب در استان با برداشت بی رویه از منابع زیر زمینی، یکی از ‌محدودیت های جدی است و با تغییر رویه مصرف و ذخیره سازی آب های سطحی می توان در آینده به بهبود وضعیت آب استان امیدوار بود.
به گزارش ایرنا، استان سمنان بیش از 3 هزار شهید و 7 هزار ایثارگر دارد.
9891م/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.