اخبار مرتبط

سرهنگ محمد خوشقدم روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: از 29 آبان تا 22 بهمن 97 تعداد 14 گروه جهادی طی 10 مرحله در مناطق محروم حاضر می شوند.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان با بیان اینکه در هر مرحله تعداد پنج تا20 نفر از بسیجیان تحت عنوان گروه های جهادی در مناطق مختلف حاضر می شوند، افزود: حضور در محله های اسلامی، روستاهای محروم، شهر دیباج و روستای فرات منطقه قهاب از جمله فعالیت های این گروه های جهادی است.
وی خاطرنشان کرد: انجام اقدامات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و محرومیت زدایی از مهم ترین محورهای فعالیت این گروه های جهادی است.
خوشقدم گفت: کمک در ساخت سوله مسجد حضرت معصومه(ع) در یکی از مناطق جنوبی این شهرستان، از مهم ترین طرح های عمرانی این گروه های جهادی است.
وی تصریح کرد: تهیه و توزیع بسته های حمایتی غذایی، اهدای پوشاک و نوشت افزار به دانش آموزان و برگزاری کلاس های فرهنگی، برپایی عزاداری و جشن به مناسبت های مختلف از جمله فعالیت های فرهنگی این گروه های جهادی است.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: از ابتدای سال تا کنون تعداد سه هزار و 200 نفر تحت عنوان گروه های جهادی به ارائه خدمات پرداختند.
به گزارش ایرنا، طی 40 روز از 13 دی تا 22 بهمن ماه، تعداد 40 برنامه شاخص به همت سپاه ناحیه دامغان در این شهرستان برگزار می شود.
«افتخار گذشته، امیدواری به آینده» شعار بزرگداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران است.
9856/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.