اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مجتبی نورمحمدی روز یکشنبه به خبرنگاران در سمنان بیان کرد: آخرین مهلت ثبت نام تا پنجم بهمن اعلام شده بود که با توجه به استقبال خوب دوستداران فرهنگ قرآنی، این مدت پنج روز تمدید شد.
وی افزود: بیش از سه هزار و ٦٠٠ نفر از استان سمنان به منظور شرکت در این آزمون نام نویسی کرده اند.
نورمحمدی ادامه داد: شهرستان شاهرود با 2 هزار و ٥٣ نفر، سمنان یک هزار و ٢١٥ نفر و دامغان با ٢١٠ نفر در بین شهرستان های این استان در رده های اول تا سوم قرار دارند.
وی بیان کرد: در مهدیشهر نیز ٧٧ نفر، گرمسار ٤٤ نفر، سرخه ٣٣ نفر، آرادان ٢٨ نفر و میامی تاکنون دو نفر ثبت نام کرده اند.
سرپرست دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به پیشتازی جامعه القرآن شاهرود در ثبت نام از داوطلبان حضور در این آزمون، گفت: جامعه القرآن شاهرود در صدر مراکز قرآنی کشور از نظر جذب داوطلبان شرکت در آزمون قرار دارد.
ثبت ‌نام شرکت در هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از 10 دی ‌ماه همزمان در سراسر کشور و از طریق پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir آغاز شده است، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم امسال با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌‌شود.
آزمون رشته‌های الکترونیکی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه یکم و دوم اسفند و آزمون رشته‌های کتبی نیز روز پنجشنبه نهم اسفند برگزار می‌شود.
7340م/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.