اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در آخرین روزهای دی ماه 97 برنامه های گوناگون ورزشی در شهرستان شاهرود در حال پیگیری است . در این گزارش مهمترین رویدادهای یک هفته گذشته آمده است.
*** دعوت از ورزشکاران شاهرودی به اردوهای تیم ملی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به دعوت دوباره از علی رضوانی برای حضور در سومین مرحله اردوی آموزشی تیم ملی سه گانه، اظهار داشت: این اردو 18 تا 22 بهمن زیر نظر 'سرجیو سانتوز' مربی پرتغالی برگزار می شود و مهدی رضایی از شاهرود هم به عنوان مربی در این اردو حضور دارد.
مجید محمدی با بیان اینکه محمد غزنچایی نیز به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت دعوت شده، افزود: غزنچایی 2 مقام دومی و سومی دوگانه و سه گانه آسیا را در کارنامه دارد.
وی ادامه داد: این اردو از 30 دی به مدت یک ماه به میزبانی شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری برگزاری می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود یادآور شد: الناز فیض منش هم در اردوی آمادگی تیم ملی بدومینتون بانوان در تهران حضور یافته است.
وی همچنین از دعوت امیررضا عجم مرادی فوتبالیست شاهرودی به نهمیت اردوی تیم ملی فوتبال منتخبان زیر 14 سال مناطق 9 گانه کشور خبر داد.
*** حضور سرمربی تیم ملی تکواندو در شاهرود
محمدی به حضور سرمربی تیم ملی تکواندو در شاهرود اشاره کرد و گفت: استاژ یک روزه مبارزات تکواندو با حضور 60 شرکت کننده از شهرستان های استان سمنان با حضور فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی در شاهرود برگزار شد.
وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی هیأت بدنسازی اظهار داشت: ناصر امیری رئیس کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی برای حضور در سمینار علم تمرین و برنامه نویسی در شاهرود حضور یافت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود همچنین با بیان اینکه نخستین مسابقات کیک بوکسینگ WKO کمربند طلایی استان سمنان در شاهرود برگزار شد، تصریح کرد: این رقابت ها با حضور بیش از 100 فایتر 21 دی در سالن کوثر برگزار شد.
محمدی با یادآوری قهرمانی تیم باشگاه قهرمانان شاهرود در این مسابقات، ابراز داشت: در نهایت تیم شاهرود با کسب 17 نشان طلا، 22 نقره و 9 برنز بر سکوی نخست ایستاد.
وی افزود: تیم گرمسار با پنج طلا، سه نقره و چهار برنز دوم و تیم دامغان هم با یک نقره سوم شد.
محمدی از کسب مقام سوم مهدی ابراهیمی در مسابقات دفاع شخصی یگان های ویژه نیز خبر داد و گفت: این رقابت ها با حضور 25 تیم و 180 شرکت کننده در تهران برگزار شد.
شهرستان شاهرود دارای 15 هزار ورزشکار سازمان یافته است.
7359/6167
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.