اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت روز پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: آیین اختتامیه نخستین جشنواره قرآن و عترت این استان، 29 دیماه جاری با تجلیل از برگزیدگان در مجتمع کومش سمنان برگزار می شود.
وی افزود: برگزاری این جشنواره با همکاری بسیاری از دستگاه ها، موسسه ها و نهادها در شهرستان های مختلف این استان به منظور گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه است.
فضیلت ادامه داد: جشنواره قرآن و عترت استان سمنان از آبان ماه امسال در رشته های مختلف فراخوان شد.
وی اضافه کرد: دبیرخانه هر یک از این رشته ها در شهرستان های مختلف این استان از جمله مهدیشهر، سمنان، دامغان، میامی، آرادان، شاهرود و سرخه ایجاد شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، زمان و مکان آیین اختتامیه جشنواره قرآن و عترت این استان را روز شنبه 29 دی، ساعت ٩:٣٠ صبح در سالن تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان عنوان کرد.
وی از برپایی و افتتاح نمایشگاه آثار برتر بخش های مختلف فرهنگی هنری همزمان با آئین اختتامیه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار برتر هنرمندان در رشته های مختلف در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت استان سمنان در ١٦ رشته مختلف از جمله تعزیه، تئاتر خیابانی، شعر، داستان کوتاه، فضای مجازی، سرود، تواشیح و ابتهال، پوستر، خوشنویسی، فیلم نامه نویسی و فیلم نامه نویسی، فیلم کوتاه، مستند و پویانمایی برگزار شد.
7342م/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.