اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، نصرت الله مشیری روز یکشنبه در آیین افتتاح این دفتر پستی در بیمارستان کوثر سمنان بیان کرد: در راستای خدمات 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، این واحد پستی با هدف پاسخگویی به نیاز‌ها و صرفه ‌جویی در زمان و رفاه حال مردم استان سمنان افتتاح شد.
وی بیان کرد: علاوه بر ارائه خدمات متعارف پستی، فعالیت های ویژه بیمارستانی نیز در این واحد به مراجعان ارائه می شود.
مشیری ارائه کدپستی محل زندگی بیماران، اصلاح آدرس هنگام بستری، بیمه تکمیلی واستعلام های مورد نیاز برای درج در پرونده برخی بیماران، از مراکز و نهادهای دیگر مانند پزشکی قانونی را از جمله این خدمات عنوان کرد.
وی به ارائه خدمات پست ویژه بین ‌شهری با تعهد زمان توزیع مرسوله ها که از سریع‌ترین خدمات پستی به‌شمار می ‌رود در استان سمنان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر این خدمات در تمام شهرهای استان‌ سمنان با استفاده از سریع ‌ترین خطوط حمل و نقل و بهره ‌گیری از توزیع کننده ویژه دایر شده است.
مدیرکل پست استان سمنان بیان کرد: ماموران اجرایی پست ویژه، مرسولات مشتریان را در کوتاه ترین زمان بعد از تحویل به پست، در مقصد و در نشانی گیرنده توزیع می کنند.
وی بیان کرد: بهره ‌گیری از فناوری ‌های نوین ارتباطی برای اطلاع فرستنده از تحویل مرسوله به گیرنده و ارائه رسید تحویل به گیرنده در صورت نیاز از جمله قابلیت ‌های این خدمت است.
مدیرکل پست استان سمنان بیان کرد: خدمات مرسوله پستی ویژه به مقصد تهران برای اشخاص حقیقی در استان سمنان کلید خورده است و در آینده نزدیک برای مقصد گرگان، مشهد و ساری نیز امکان پذیر خواهد شد.
268 واحد پستی در استان سمنان فعالیت دارند که 83 واحد در شهرها و 185 واحد نیز در مناطق روستایی مشغول به خدمت هستند.
7342م/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.