اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، نعمت الله قنبری روز یکشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه کتاب با موضوع قرآن و عترت و ارائه پنج هزار جلد کتاب با موضوع های قرآنی در گرمسار پذیرای علاقمندان است.
وی گفت: این گونه نمایشگاه ها در آشنایی بیشتر کودکان و نسل جوان با قرآن و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی بسیار تاثیرگذار است.
وی افزود: برپایی نمایشگاه هایی از این دست می تواند از برخی آسیب های اجتماعی جامعه جلوگیری کرده و در حل کردن مشکلات و معضل های اجتماعی کودکان و نوجوانان و ایجاد علاقه در بین این قشر از جامعه به علوم قرآنی بسیار تاثیرگذار باشد.
قنبری بیان داشت: نمایشگاه کتاب قرآن و عترت با همکاری انجمن اهل قلم، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی و کانون های فرهنگی هنری شهرستان گرمسار برگزار شده است.
وی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه 50 نمونه قرآن، کتاب مذهبی، نرم افزار های قرآنی و 10 نمونه محصولات مذهبی و 500 نوع بازی فکری در کنار کتاب هایی با موضوعات قرآنی در معرض دید عموم مردم قرار گرفته است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار با بیان اینکه نمایشگاه کتاب تا پنجم بهمن آینده به مدت ١٣ روز ادامه دارد افزود: این نمایشگاه صبح ها از ساعت ٩ تا ١٢ و عصرها از ساعت ١٦ تا ٢١ برای بازدید علاقمندان و عموم مردم دایر است.
به گزارش ایرنا، شهرستان گرمسار در 110 کیلومتری غرب مرکز استان سمنان قرار دارد.
7356م/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.