اخبار مرتبط

غلامرضا حسنی غربا عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی، با ورود سامانه بارشی به استان به تدریج از اواخر وقت امشب تا شنبه هشتم دی 97 در استان و با شدت بیشتر در نواحی شمالی آن، بارش باران، در برخی نقاط وزش باد شدید و در نواحی سردسیر و کوهستانی باران و برف، احتمال کولاک، مه آلودگی وکاهش دید پیش بینی می شود.
وی بیان کرد: دمای هوا طی امروز پنجشنبه، 6 دی 97، بین 2 تا چهار درجه افزایش نسبی و از شنبه هفته آینده، به همین میزان کاهش می یابد.
حسنی غربا ادامه داد: دمای حداقل نزدیک صفر و زیر صفر درجه برای غالب نقاط این استان تا اواسط هفته آینده پیش بینی می شود.
وی تصریح کرد: با توجه به احتمال آبگرفتگی، اختلال در تردد جاده ای و کوهستانی به دلیل بارش برف، کولاک، لغزندگی، مه آلودگی و کاهش دید تمهیدات لازم صورت گیرد.
وی خاطر نشان کرد: بیشینه و کمینه دمای مرکز استان در 24 ساعت گذشته 11 و 2 درجه سانتیگراد بود.
حسنی غربا ابراز داشت: در این مدت، سردترین نقطه استان سمنان فولادمحله با پنج درجه سانتیگراد زیر صفر و گرم ترین نقطه ایوانکی با 15 درجه سانتیگراد بود.
مدیرکل هواشناسی سمنان یادآور شد: در این مدت، بیشترین سرعت وزش باد در استان مربوط به رضوان با 47 کیلومتر بر ساعت بود.
به گزارش ایرنا، سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی‌ های جوی سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران ‌سنجی در نقاط مختلف است.
9891/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.