اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، محمدکرم محمدی شنبه در نشست تنظیم بازار این شهرستان افزود: جمعه بازار شاهرود با استقبال خوب مردم روبروست ، تعطیل شدن آن خسارت زیادی به مردم وارد می کند.
وی ادامه داد: برای برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کالا هم باید بازاریان در اولویت قرار گیرند و با مشارکت خوب آن ها برگزار شود.
معاون استاندار سمنان گفت: در برپایی نمایشگاه و فروشگاه کالا باید به گونه ای عمل شود که هم کیفیت کالاها و نیز قیمت آن ها رضایت مردم را در پی داشته باشد.
وی به شهرداری این شهر هم توصیه کرد، در برخورد با بازار روز به نیازهای مردم توجه داشته و از سودجویی پرهیز کند.
محمدی از نامه نگاری با جهادکشاورزی استان برای افزایش سهمیه گوشت گرم و یخ زده این شهرستان خبر داد و گفت: مرغ فروشان نیز حق ندارند بیش از هفت درصد به قیمت کالا بیافزایند.
وی قیمت نان سنگک آزادپز را به ازای 500گرم خمیر، 12هزار ریال عنوان نمود و افزود : برای تامین گوشت گرم از سایر نقاط برنامه ریزی شود تا قیمت های موجود کاهش یابد.
فرماندار شاهرود همچنین از برپایی نشستی با حضور اعضای شورای شهر ، اتاق اصناف، صنعت معدن و تجارت ، مسوولان انتظامی و دیگر مسوولان مربوطه برای تصمیم گیری در مورد فعالیت جمعه بازار این شهر تا پایان هفته خبر داد.
محمدرضاکاملی رییس اداره صمت شاهرود هم بر تداوم فعالیت جمعه بازار این شهر تاکید کرد و گفت: هر هفته در این بازار بین 25تا35میلیارد ریال خرید و فروش می شود.
وی با بیان این که مکان فعلی جمعه بازار شاهرود مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی نیست، افزود: چنانچه فضای دیگری در اختیار گذاشته شود ، نظارت بر فعالیت فروشندگان بیشتر خواهد شد.
شاهرود حدود 160 هزار نفر جمعیت و سه هزارو500 هکتار مساحت دارد.
1023/6167
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.