اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، دکتر روحانی از طریق فرودگاه سمنان با پرواز این شهر را به مقصد پایتخت ترک کرد.
کاروان تدبیر و امید به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز گذشته 13آذرماه در قالب سفر استانی به استان سمنان وارد شهرستان شاهرود شد.
وزیران کشور، اطلاعات، آموزش و پرورش، نیرو، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان و جهاد کشاورزی رییس جمهوری را در این سفر همراهی کردند.
در سفر رئیس جمهوری به سمنان، معاونان علمی و فناوری، پارلمانی و رئیس دفتر رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز حضور داشتند.
رئیس جمهوری در ابتدای ورود به شهرستان شاهرود، با مردم استان سمنان در ورزشگاه تختی شاهرود دیدار و گفت وگو کرد.
مردم سمنان استقبال بسیار کم نظیری از رئیس جمهوری و هیات همراه داشتند و از همان ساعت های اولیه صبح دیروز برای ملاقات با دکتر روحانی در ورزشگاه تختی حاضر شدند.
در جریان سفر 2 روزه رئیس جمهوری به استان سمنان، 78 مصوبه با 14 هزار و 660 میلیارد ریال پیش بینی شده است، در این سفر 434 طرح به ارزش سه هزار و 190 میلیارد ریال در نقاط مختلف استان سمنان افتتاح شد.
افتتاح و کلنگ زنی 13 طرح صنعتی، بهره برداری 2 طرح آموزش و پرورش، افتتاح اولین هتل هوشمند شهرهای نمونه کشور، افتتاح بزرگترین باغ توت کشور، افتتاح و کلنگ زنی چهار طرح آبخیزداری، افتتاح و آغاز اجرای سه طرح ورزشی و افتتاح و کلنگ زنی 2 طرح راه از جمله این طرح ها است.
افتتاح و کلنگ زنی هفت طرح عشایری در بخش توسعه و بازسازی شبکه های انتقال آب، راه اندازی شهرک گلخانه خلخالیه، آغاز ساخت 2 واحد خودرو و 14 طرح کشاورزی از دیگر برنامه های انجام شده در این سفر است.
100 هزار میلیارد ریال طرح نیز در بخش های مختلف تفاهم و تبادل شد.
7342م/7408
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.