اخبار مرتبط

علی اصغر مجد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، به کلنگ زنی و بهره برداری از چند طرح عمرانی اشاره کرد و گفت: آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانه های قوای محرکه خودرو و تراکتورسازی در منطقه ویژه اقتصادی دامغان در این سفر انجام می شود.
وی بیان کرد: با توجه به سفر ریاست جمهوری به استان سمنان، تعدادی از طرح های مهم با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری در شهرستان دامغان افتتاح و بهره برداری می شود.
فرماندار دامغان اضافه کرد: افتتاح مجتمع آبرسانی داوودالموسوی، گام اول گمرک شهرستان و ساختمان فنی و مهندسی دانشگاه دامغان از جمله برنامه های این سفر است.
فرماندار دامغان، به طرح های پیشنهادی این شهرستان در سفر ریاست جمهوری به استان سمنان اشاره کرد و گفت: طرح های پیشنهادی سفر هیات دولت با تخصیص اعتبار پیشنهادی پنج هزار و 346 میلیارد ریال پیشنهاد شده است.
وی افزود: در بخش دوم طرح های پیشنهادی شهرستان دامغان، ساماندهی و احیای بناهای تاریخی و ایجاد زیرساخت مناطق گردشگری، احداث راه آهن دامغان- اردکان و گازرسانی به ٢٠ روستای سرکویر با اعتبار یک هزار و 640 میلیارد ریال پیشنهاد شده است.
مجد افزود: حضور ریاست جمهوری و هیات دولت، افتخاری برای استان سمنان است که امیدواریم میزبان خوبی در این سفر باشیم.
فرماندار دامغان تصریح کرد: با حضور ریاست جمهوری و اعضای هیات دولت در این استان با تصویب طرح‌های مهم و تاثیرگذار شاهد رشد و توسعه شهرستان در حوزه‌های مختلف باشیم.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به استان سمنان سفر خواهد کرد.
سخنرانی مردمی در جمع مردم شاهرود، شرکت در اجلاس سراسری نماز و حضور در شورای اداری استان سمنان از جمله برنامه های رئیس جمهوری است.
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان ، جمعی از وزرای کابینه روحانی نیز برای افتتاح و آغاز عملیات اجرای ده ها طرح مختلف به شهرستان ها سفر خواهند کرد.
روحانی پیش از این در فروردین ماه 95 همراه با کاروان تدبیر و امید به استان سمنان سفر کرده بود.
9856/6103
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.