اخبار مرتبط

نورعلی غلامحسین نیا سماکوش عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: 24 آبان ماه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار است و اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان برنامه های ویژه ای را در این روزها پیش بینی کرده است.
وی با اشاره به این که برگزاری مسابقه کتابخوانی یکی از این برنامه ها است، افزود: مسابقه کتابخوانی کتاب «500 نکته درباره مطالعه» نوشته «فیل ریس» و ترجمه «بیتا و گیتا عسگری» است.
وی اضافه کرد: علاقه‌مندان جهت دریافت کتاب، سئوالات و شیوه‌ نامه مسابقه می توانند به سایت اداره کل کتابخانه ‌های عمومی استان به آدرس www.semnanpl.ir قسمت «منابع مسابقات کتابخوانی» یا به کتابخانه ‌های عمومی استان مراجعه کنند.
غلامحسین نیا سماکوش افزود: به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی از طرف این اداره ‌کل اهدا می شود.
وی ادامه داد: اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان آمادگی لازم برای برگزاری مسابقه کتابخوانی مشترک با سایر دستگاه ‌های اجرایی استان را دارد.
کتاب 500 نکته درباره مطالعه تالیف فیل ریس استاد توسعه آموزش در دانشگاه گلمورگان است و توسط سازمانی در انگلستان برای تشویق، نوآوری و اجرای صحیح آموزش و فراگیری در آموزش عالی در سال 1993 به چاپ رسید.
این مجموعه حدود 500 نکته ساده را در 51 سر فصل ارائه می دهد که برای همگان مفید خواهد بود.
در این کتاب با تکیه بر نکاتی چون نگارش مقاله ها، ارائه سمینارها، شرکت در امتحانات، تقویت حافظه، حل مسایل، تکمیل مهارت ها و موفقیت در مصاحبه ها شما را در گذر از دوران های تحصیل یاری می دهد.
7408/7342
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.