اخبار مرتبط

عبدالله دقاق شامگاه چهارشنبه در سومین بزرگداشت مجاهدان در غربت در سالن همایش های دانشگاه دامغان در استان سمنان، گفت: دشمن با سرکوب اقدامات مجاهدان در گوشه و کنار کشورهای اسلامی، سبب توسعه اسلام شده است.
وی تاکید کرد: گسترش اندیشه های اسلامی در عصر حاضر سبب توسعه اسلام در ملت ها خواهد شد و اکنون آزادی خواهان کشورهای جهان امروز شناخت خوبی از اسلام پیدا کردند و به آن روی آوردند.
جانشین رهبر شیعیان بحرین اضافه کرد: اگر امروز اندیشه های اهل بیت را گسترش دهیم مردم خود دنبال راه امام زمان (عج) خواهند رفت و پیرو مکتب اسلام خواهند شد.
وی افزود: زمانی شیخ زکزاکی فقط در نیجریه معروف بود اما پس از اقدامات دولت نیجریه و استکبارستیزان جهانی، امروز در تمام جهان شهرت پیدا کرده است.
وی افزود: محسن حججی توسط داعش شهید شد اما داعش نتوانست راه او را نابود کند بلکه او به الگویی برای تمام جهانیان تبدیل شده است.
جانشین رهبر شیعیان بحرین تصریح کرد: آمریکا و عربستان با راه اندازی حرکت های تکفیری به دنبال نابود کردن عتبات عالیات بود اما این مقدسات در جهان امروز بیش از گذشته شهرت یافته است.
سومین بزرگداشت مجاهدان در غربت با حضور بیش از 85 اندیشمند و فرهیختگان 28 کشور جهان، مقام های لشگری و کشوری و هم چنین خانواده های شهدا کشورهای لبنان، سوریه، نیجریه و فلسطین شامگاه چهارشنبه در دانشگاه دامغان برگزار شد.
9856/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.