اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، داود معروفی روز سه شنبه به خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران محصولات فناورانه را به نمایش گذاشتند.
وی با بیان این که «فناوران الکترونیک آکو افرا»، «راه حل تیزهوش برتر»، «پایا صنعت فرا دانش» و «فناوران نگین قومس» از شرکت های فناور حضور یافته در نمایشگاه بودند، تصریح کرد: «پویان صنعت قومس»، «پرتو فناوری اطلاعات اطلس کویر»، «حامی سیستم قومس»، «پویان تجارت کومش» و «گروه هنری دوتینو» از دیگر شرکت های فعال پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در زمینه برق هستند که در این نمایشگاه حاضر شدند.
معروفی خاطر نشان کرد: شرکت های فناور با حمایت مالی و معنوی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و با هدف معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی، شناخت رقیب ها و انجام مذاکره های تجاری برای انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی در سالن 38A غرفه 578 این نمایشگاه محصولات خود را عرضه کردند .
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان افزود: در این نمایشگاه شرکت هایی از داخل و 18 کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، کره جنوبی و آمریکا حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران از جمعه 11 آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور 68 شرکت خارجی آغاز به کارکرد و تا 14 آبان برپا بود.
دانشگاه سمنان از نظر علمی و پژوهشی رتبه سیزدهم کشور را دارد، حدود 12 هزار دانشجو شامل پنج هزار دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، هفت هزار دانشجو در مقطع کارشناسی و بقیه در مقطع کاردانی در دانشگاه سمنان تحصیل می‌کنند.
9891/6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.