اخبار مرتبط

سرهنگ تقی کبیری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز کرد: در جاده اصلی تهران- مشهد در محدوده استان سمنان ترافیک روند افزایشی دارد و پیش بینی می شود تردد در این محور تا ساعات آینده پرحجم تر شود.
وی با اشاره به عادی و روان بودن ترافیک جاده های منتهی به استان های شمالی کشور در محدوده استان سمنان، تاکید کرد: با توجه به پیش بینی بارش برف و باران در روزهای آینده، مسافران برای تامین سوخت و وسایل گرمایشی خودرو تدابیر لازم را داشته باشند.
رئیس پلیس راه استان سمنان بیان کرد: رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی، بستن کمربند، پرهیز از رانندگی هنگام خواب آلودگی و درنظر گرفتن زمان استراحت به موقع در رانندگی های طولانی مدت، مهمترین تاکید پلیس برای ایمنی سفر هموطنان عبوری از این استان است.
ناتوانی رانندگان در کنترل وسیله نقلیه به علت خستگی و خواب آلودگی ناشی از رانندگی طولانی مدت عمده ترین دلیل واژگونی خودرو به عنوان پرتعدادترین سانحه رانندگی در محورهای استان سمنان است.
به همین دلیل، استراحت لازم در بین ساعات ممتد رانندگی همواره از توصیه های پلیس راه استان سمنان برای کاهش واژگونی خودرو در محورهای این استان است که حدود 60 درصد سوانح را شامل می شود.
6103
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.