اخبار مرتبط

غلامرضا کاتب روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رئیس جمهوری آمریکا در ماه های گذشته اقدام های مختلفی بر علیه ملت ایران انجام داد که یقین دارم این یاوه گویی ها هیچ دستاوردی برای او نخواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کرده است و این بار نیز با عزت و سربلندی مشکلات محدود اقتصادی که گریبان گیر کشور شده را پشت سر خواهیم گذاشت.
وی با بیان این که، یاوه گویی های ترامپ در جهان دیگر تاثیر گذار نیست گفت: مردم آزادی خواه جهان و مسلمان به خوبی طرح اسلام هراسی رئیس جمهوری آمریکا را درک کرده اند و مقتدرانه در مقابل توطئه های استکبار جهانی ایستادگی خواهند کرد.
کاتب تصریح کرد: دشمنان نظام در کمین هستند تا کوچک ترین لغزش از مسئولان و مردم سر بزند و باید آحاد جامعه را نسبت به توطئه های استکبار جهانی همواره هوشیار باشند.
این نماینده مجلس ادامه داد: اجرای دقیق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی کلید رفع مشکلات در جامعه می شود و باید نهاد های اجرایی و دیگر مسوولان نظام همانند گذشته در این شرایط حساس کشور با جان و دل به بیانات ایشان توجه داشته باشند.
وی اضافه کرد: در چند سال گذشته دولت حمایت های قابل توجهی از واحدهای صنعتی و تولید نیمه فعال کشور و استان سمنان کرده است و باید این رویه در چند سال آینده با کاهش مستمر بیکاری در ایران اسلامی ادامه یابد.
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت از تولید ملی و رفع مشکلات بخش خصوصی باید در اولویت نهادهای اجرایی قرار گیرد و برای عزت نظام جمهوری اسلامی همه مسوولان نظام باید همانند ادوار گذشته هم قسم باشند.
7339/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.