اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، استاندار زنجان عصر پنجشنبه در آیین آغاز فعالیت مجدد شرکت الوان روی، افزود: یکی از سیاست های مهم حامیان بخش تولید استان، رفع مشکل واحدهای تولیدی و آغاز فعالیت مجدد واحدهای تعطیل در استان است.
اسدالله درویش امیری ادامه داد: سال گذشته 29 واحد تعطیل در استان با کمک سرمایه گذاران جدید و با رفع موانع پیش رو به چرخه تولید بازگشت.
وی با اشاره به نقش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی، عنوان کرد : وظیفه ذاتی این کارگروه رفع مشکلات واحدهای تولیدی با دستگاه های خدمات رسان از قبیل آب، برق، گاز، سازمان تامین اجتماعی، امور مالیاتی و بانک ها است که با اتخاذ تدابیر لازم موانع پیش روی تولیدکنندگان رفع می شود.
درویش امیری با بیان اینکه واحدهای تولیدی سرمایه های کشور به شمار می روند اظهار داشت: زمین، آب ، برق و گاز همه به عنوان ثروت ملی است که در اختیار یک سرمایه گذار قرار گرفته تا تبدیل به تولید و اشتغال شود، بنابراین باید از آنها حمایت و موانع پیش روی آنها برداشته شود.
به گزارش ایرنا، شرکت تولیدی الوان روی که به دلیل مشکلات اقتصادی از چرخه تولید خارج شده بود، با ورود سرمایه گذاران جدید گروه صنعتی پاسارگاد فعالیت مجدد خود را از سر گرفت.
زمینه فعالیت شرکت الوان روی، تولید شمش روی است، در این واحد تولیدی پیش از این 20 کارگر حضور داشتند، در حالی که هم اکنون با آغاز مجدد فعالیت 280 کارگر در این شرکت مشغول به کار شده اند.
استاندار زنجان روز گذشته به همراه نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و برخی از مدیران استان از سه شرکت 'پدیده شیمی قرن' (گلرنگ)، 'صافی سازان صفا' و 'پارسان مقاومت تجهیز زنجان' بازدید و دستورات لازم در جهت هماهنگی های لازم برای تسریع در روند آماده سازی این شرکت های برای بهره برداری و یا رفع موانع توسعه و تولید آن‌ها را صادر کرد.
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان هم اکنون 2.7 درصد کارخانه ها و واحدهای صنعتی کشور در این استان فعالیت دارند.
3088/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.