اخبار مرتبط

استاندار زنجان با اشاره به ویژه بودن شرایط کشور، گفت: بدعهدی دولت آمریکا در کنارگذاشتن برجام از جمله علل این موضوع است که باید دولت و مردم برای مقابله با تحریم ها برنامه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله درویش‌امیری امروز در همایش تجلیل از صنعتگران استان زنجان در مرکز همایش های بین المللی مرکز رادیو تراپی انجمن مهرانه، با اشاره به در دستور کار قرار دادن تحریم‌های جدید و تشکیل تیم مفصلی علیه اقتصاد ایران، گفت: همه باید درک درستی از شرایط موجود کشور داشته باشیم.

درویش امیری با اشاره به اینکه امروز باید سختی‌ها و دشواری‌های موجود را درک کرد، گفت: باید توجه داشت که امروز شرایط کشور با زمانی که ایران با توجه به روابط خوب بین‌الملل روابط برد- برد داشت متفاوت است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه نگرانی‌های کنونی حوزه تولید و اشتغال به دلیل شرایط بین‌المللی است، ادامه داد: افسران حوزه تولید و اقتصاد باید با حمایت حاکمیت و دولت از پس تحریم‌ها برآیند.

وی، با اشاره به اینکه مردم و دولت باید برای مقابله با تحریم‌ها برنامه داشته باشند، خاطرنشان شد: دیگر دیر شده است که قطع‌نامه را کاغذپاره و تحریم را بی‌اثر بدانیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.