اخبار مرتبط

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با هدف مدیریت فشار و زون بندی شبکه توزیع آب شهر زنجان 3 فقره شیر فشار شکن در شهر زنجان نصب و راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب این تعداد شیر فشار شکن در شبکه توزیع آب شرب شهر زنجان تعداد شیر های فشار شکن نصب شده در این شهر به 11 فقره افزایش یافت.

وی افزود: شیر‌های فشار شکن نصب شده در زنجان از نوع دیتا لاگر دار بوده و قابلیت ارسال اطلاعات به مراکز کنترل را دارا هستند.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: با توجه به نقش حیاتی آب در زندگی و کمبود منابع آب قابل شرب و همچنین هزینه های گزاف فراهم کردن آب شرب سالم ، تلاش می شود تا تلفات آب به حداقل رسیده و میزان نشت آب با توجه به فشار آب سنجیده و مدیریت شود.

جزء قاسمی مزایای اجرای نصب فشار شکن ها را مدیریت فشار شبکه توزیع ، کاهش حوادث و اتفاقات ، کاهش نشت از شبکه توزیع و در نتیجه آن کاهش هدر رفت واقعی برشمرد.

وی با اشاره به اینکه سامانه مانیتورینگ آن لاین فشار شبکه توزیع آب شهر زنجان نصب و راه اندازی شده است گفت: دستگاه قرائت آن لاین فشار برای تمامی شهر های استان زنجان پیش بینی شده است که تا کنون 3 دستگاه نصب و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.