اخبار مرتبط

رامین موحدنیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ووشوکار زنجانی در مسابقات انتخابی، در دومین دیدار خود با عباس شیخی که سه شنبه22 خرداد در آکادمی بین المللی ووشو تهران برگزار شد، توانست این حریف قدر اصفهانی را با 2 برد پیاپی (2 - صفر) شکست دهد و جواز حضور در رقابتهای آسیایی جاکارتا را از آن خود کند.
وی یادآور شد: محمدسیفی در مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی نیز که /یکشنبه 6 خرداد/ در آکادمی ووشو تهران برگزار شد توانست این حریف اصفهانی خود را در 2 راند متوالی، مغلوب کند.
موحدنیا افزود: این ووشوکار زنجانی یکی از امیدهای کاروان ووشو ایران برای کسب نشان طلا در بازیهای آسیایی جاکارتا است و به حتم حریفان نامدار آسیا در این مسابقات که سطح آن از رقابت های جهانی نیز بالاتر می باشد برروی این ورزشکار حساب ویژه ای باز کرده اند.
وی اظهار کرد: کشورهای جنوب شرق آسیا به عنوان رقبای اصلی ایران در مسابقات ووشو محسوب می شوند و امید می رود با کسب پیروزی های دلنشین در رقابت های جاکارتا، نشان طلای بازی های آسیایی خود را به رقم سه برساند.
وی با بیان اینکه این ووشوکار زنجانی در وزن 70 کیلوگرم بر روی رینگ می رود، اظهار کرد: محمدسیفی، همواره با درخشش در رقابت های مهم قهرمانی کشور، آسیا و جهان، نشان داده و تاکنون چهار نشان طلا در مسابقات جهانی و 2 نشان طلا نیز در بازی های آسیایی کسب کرده است.
موحدنیا، یادآور شد: پیش از این رضا سبحانی، دیگر ووشوکار زنجانی نیز در وزن 56 کیلوگرم مسابقات انتخابی تیم ملی و شهربانو منصوریان، الهه منصوریان و عرفان آهنگریان نیز از ووشوکاران شایسته ایران با برتری در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو، مجوز حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا را کسب کرده بودند.
موحدنیا اظهار کرد: ووشو ایران با چهار ووشوکار مرد و فقط در بخش ساندا شرکت خواهد کرد ولی بانوان در 2 بخش ساندا و تالو حضور خواهند یافت.
به گزارش ایرنا، در زمان حاضر یکهزار و 500 ورزشکار زن و مرد در ورزش ووشو استان زنجان فعال هستند.
6084/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.