اخبار مرتبط

محمدنقی صالحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ایرنا و فارس به تشریح برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برای غنی سازی اوقات فراغت جامعه هدف در تابستان امسال پرداخت و افزود: علاوه بر 170 پایگاه غنی سازی اوقات و فراغت، 28 مرکز و 10 خودرو کتابرسان و یک کتابخانه پستی نیز آماده خدمات رسانی به کودکان و نوجوانان استان در ایام تابستان هستند.
صالحی افزود: کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان 49 روستا را تحت پوشش خود دارد و از طریق پست به کودکان و نوجوانان ساکن این روستاها کتاب ارسال می کند.
وی با بیان اینکه امسال 32 عنوان رشته و فعالیت در مراکز و پایگاه های متعدد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح استان برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: کارگاه ها و کلاس های اوقات فراغت در زمینه های علمی، فرهنگی، ادبی و هنری در رشته های مختلف پذیرای علاقه مندان خواهند بود.
صالحی افزود: مرکز علوم و نجوم، مرکز فراگیر کودکان با نیازهای ویژه، کانون زبان با سه شعبه در شهر زنجان و بخش مکاتبه ای آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تابستان امسال به طور ویژه به خدمت رسانی به جامعه هدف می پردازند.
وی ادامه داد: اجرای نمایش در قالب تریلی سیار با حضور هنرمندان کشوری در مناطق مختلف، اکران فیلم های سینمایی در حوزه کودک و نوجوان، اردوهای فرهنگی و تفریحی درون و برون استانی، جشن کتاب، کارگاه های مهارت افزایی و برگزاری جشنواره های نمایش عروسکی و قصه گویی ازدیگر برنامه های پیش شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای تابستان امسال است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: برنامه های غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در چارچوب نیازهای آنان و بارویکرد تربیت نسلی محقق، خلاق، هنرمند و آشنا به مهارت های زندگی و حقوق شهروندی و برخوردار از هویت ملی و دینی طراحی و تدوین شده است.
وی خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تلاش می کند تا مخاطبان در یک فضای بانشاط، سالم و سازنده اوقات فراغت خود را با خاطرات شیرین سپری کنند.
صالحی افزود: پیش بینی می کنیم در سال جاری با فراهم کردن زمینه های مورد نیاز، تعداد شرکت کنندگان در برنامه های اوقات فراغت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نسبت به سال گذشته حدود 12 درصد افزایش پیدا کند.
7312/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.