اخبار مرتبط

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: به منظور تجمیع فعالیت‌های فرهنگی نیازمند احداث فرهنگسرا در دانشگاه هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مهران محسنی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی زنجان 12 کانون دانشجویی، 14 نشریه، 14 انجمن علمی و 2 خیریه دانشجویی دارد.

وی با اشاره به اینکه 500 دانشجو در کانون‌های دانشگاه و 500 دانشجو در انجمن‌های علمی عضو هستند، ادامه داد: برنامه‌های متعددی در این انجمن‌ها برگزار می‌شود که می‌توان به جشن اولین سالگرد راه‌اندازی واحد بانوان انجمن اشاره کرد.

محسنی به فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هم اشاره کرد و گفت: برگزاری اردوی راهیان نور و اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی و جنگی از جمله این اقدامات است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به برگزاری جشنواره فرهنگی دانشگاه ها و استقبال دانشجویان اشاره کرد و گفت: این جشنواره با ارائه 17 اثر از استان زنجان در مرحله نهایی به پایان رسید و 2 رتبه کشوری در رشته های خوشنویسی و نگارگری برای استان به ارمغان آورد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره قرآن و عترت هم در حال اجراست، ادامه داد: امید می رود همچون سنوات گذشته رتبه های اول در بخش های کارکنان، اساتید و دانشجویان نصیب این دانشگاه شود.

این مقام مسوول همچنین به راه اندازی صندوق حمایت از دانشجویان آسیب پذیر در دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: به همین منظور تسهیلاتی به دانشجویان مجرد و متاهل در نطر گرفته شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان یکی از نیازهای این دانشگاه را احداث فرهنگسرا خواند و ادامه داد: این فرهنگسرا به منظور تجمیع فعالیت های فرهنگی دانشجویان احداث می شود و امید می رود خیرین دستگیر دانشگاه علوم پزشکی در این عرصه باشند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.