اخبار مرتبط

محمد عادلپور، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مرحله نهایی اردوی انتخابی تیم‌ ملی کشتی 'آزاد و فرنگی' از فردا /28 اردیبهشت تا هفتم خرداد سالجاری در خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این ورزشکار زنجانی در وزن 70 کیلوگرم کشتی می گیرد و انتظار می رود در این مرحله از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی، کشتی قابل قبولی را بگیرد اظهار کرد: نصیری در مرحله نخست اردوی انتخابی تیم ملی هرچند از مصدومیت رنج می برد اما با زیرکی و توانمندی هرچه تمام توانست تمام حریفان قدر خود را از پیش رو بردارد.
عادلپور یادآور شد: مصدومیت باعث شد تا این کشتی گیر زنجانی در مرحله دوم اردوی انتخابی حضور پیدا نکند و مستقیم به مرحله نهایی رقابت های درون اردویی دعوت شود.
دبیر هیات کشتی استان زنجان گفت: در رشته فرنگی نیز 'حسین نوری' در وزن 87 کیلوگرم، یکی دیگر از کشتی گیران زنجانی الاصل است که با معرفی ‌نامه هیات کشتی این استان در این اردو حضور خواهد یافت.
به گزارش ایرنا، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان برگزار می شود.
6084/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.