اخبار مرتبط

رضا حمیدپور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دفاتر آی سی تی روستایی در استان زنجان با توجه به پوشش مساحتی و بعد مسافت روستاها ایجاد شده و هم اکنون این تعداد به 217 دفتر رسیده است.
وی اظهار کرد: سال گذشته هفت میلیون و 141 هزار و 850 مرسوله پستی در این استان جابجا شد که این تعداد در سال ما قبل آن، 11میلیون و 563 هزار و 750 مرسوله بود.
این مسئول ادامه داد: تعداد ترافیک های صادر و وارد شده در این مدت به ازای هر واحد پستی در استان به ترتیب چهار میلیون و 135 هزار و 600 و سه میلیون و 6 هزار و 250مرسوله بوده است.
وی اظهار کرد: در این مدت شمار مرسوله های (نامه های) وارده و صادره به استان به ازای هر واحد پستی به ترتیب 6هزار و 224 و هشت هزار و 562 مرسوله بوده است.
حمیدپور خاطرنشان کرد: هم اکنون پوشش مساحتی به ازای هر واحد پستی در این استان 45 کیلومترمربع و پوشش جمعیتی نیز به ازای هر واحد پستی 2 هزار و 205 نفر است.
وی ادامه داد: هم اکنون پست، خدمات نیابتی سایر دستگاههای دولتی از قبیل ثبت نام کارت هوشمند ملی، توزیع قبوض دولتی را با تمام توان در شهرها و روستاها انجام می دهد.
حمیدپور خاطر نشان کرد: شبکه پست به صورت موی رگی در تمامی روستاهای استان حضور داشته و آمادگی خود را برای ارائه خدمات موردنیاز روستائیان اعلام می کند.
7320/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.