سرهنگ سعید بابایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای اجرای طرح کنترل مسیرهای مواصلاتی این استان به یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 حین تردد در جاده زنجان - قزوین، مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی اظهار کرد: پس از انتقال خودرو به مقر انتظامی و بازرسی تخصصی از آن، این مقدار مواد مخدر که به طرز ماهرانه در درون آن جاسازی شده بود کشف و متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.
بابایی از عموم مردم زنجان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 و 128 اعلام کنند تا پلیس نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام کند.
به گزارش ایرنا از ابتدا سالجاری تاکنون بیش از 650 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف و ضبط شد که بیش از 90 درصد آن تریاک بود که این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه پارسال 57 درصد افزایش نشان می دهد.
در این رابطه 800 نفر قاچاقچی، توزیع کننده و حمل کننده، دستگیر شد که حدود 2 درصد از آنان زن و مابقی مرد بودند.
با اقدام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، در مدت یاد شده 6 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شد و کشف و ضبط این میزان مواد نیز (650 کیلوگرم) که اغلب جوانان را هدف قرار داده است ضربه سختی بر پیکره سوداگران مرگ وارد کرد.
طی 12 ماه پارسال بیش از یک تن انواع مواد مخدر از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف و ضبط شد.
6084/ 6085
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.