اخبار مرتبط

فرامرز بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اعزام زائران خانه خدا در استان از فرودگاه زنجان انجام خواهد شد، افزود: یک هزارو 330 زائر استان، در قالب 10 کاروان به مراسم معنوی حج تمتع امسال اعزام می شوند.
وی در خصوص نحوه مراجعه و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط در کاروان ها، اظهار کرد: افرادی که تمایل به ثبت نام غیرحضوری دارند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://haj94.haj.ir می توانند در کاروان های شهر یا شهرستان محل سکونت خود به صورت اولیه ثبت نام کنند و با تحویل اصل قبض ودیعه گذاری و مدارک مورد نیاز به کاروان اعزام کننده، بقیه مراحل را انجام دهند.
بابایی افزود: اصل فیش بانکی واریز بخش اول هزینه سفر به مبلغ 100 میلیون ریال برای مشمولان اولویت اول، اصل و کپی قبض ودیعه گذاری حج تمتع(برای مشمولان اولویت دوم)، اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن، اصل و تصویر کارت ملی یا شماره تایید شده آن، از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام متقاضیان است.
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اسامی مدیران کاروان های حج و آدرس دفتر آن ها در استان، به سایت www.zanjan.haj.ir مراجعه کنند.
6085/7312
خبرنگار: حسن اکبری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.