اخبار مرتبط

حبیب الله عباسی روز دونبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته تعداد واحدهای غیر فعالی که احیا شد و به چرخه تولید بازگشت به 32 واحد با 718 نفر اشتغال رسید.
وی یادآورشد: تعداد واحدهایی که با ظرفیتی کمتر از ظرفیت اسمی فعالیت می کردند، 235 فقره بود که شناسایی شد و ظرفیت آنها ارتقا پیدا کرد.
عباسی اظهار کرد: با ارتقای ظرفیت فعالیت این واحدهای تولیدی برای 195 نفر فرصت اشتغال جدید در عرصه صنعت این استان ایجاد شد.
رییس اداره طرح و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال 95 با بهره برداری از 131 واحد صنعتی برای 2 هزار و 19 نفر فرصت شغلی جدید فراهم شد.
وی خاطر نشان کرد: با پرداخت تسهیلات طرح رونق و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از شغل 6 هزار و 250 نفر صیانت شد.
عباسی ادامه داد: هم اکنون در آخرین باز نگری های انجام شده در پروانه های بهره برداری این استان، یک هزار و 150 پروانه بهره برداری واحد صنعتی فعال وجود دارد.
رییس اداره طرح و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پیش از این بازنگری، تعداد پروانه های بهره برداری به ظاهر فعال این استان به یک هزار و 331 مورد می رسید.
وی اضافه کرد: 181 پروانه بهره برداری با برررسی تمام ابعاد فعال ساززی این واحدهای صنعتی و نبود هیچ راهکاری برای بازگشت آنها به چرخه تولید و غیر فعال یبودن چندین ساله آنان، ابطال شد.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.