اخبار مرتبط

مهدی رستمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو از 18 خرداد جاری به مدت یک هفته و در بخش کومیته پسران نوجوان و جوان برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: رده سنی نوجوانان در اوزان منفی 52 - 57 - 63 - 70 و مثبت 70 کیلوگرم و رده سنی جوانان نیز در اوزان منفی 55 - 61 - 67 -76 و مثبت 76 کیلوگرم برگزار می شود.
دبیرهیات کاراته استان زنجان گفت: این اردوها با هدف کسب آمادگی ورزشکاران منتخب ملی پوش به منظور اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان که از 24 تا 27 تیر امسال در 2 بخش مردان و زنان و در 2 بخش کاتا و کومیته برگزار خواهد شد انجام می گیرد.
به گزارش ایرنا، مرحله چهارم اردوی آمادگی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان پسر که به ترتیب از هشتم و دهم خرداد جاری به میزبانی زنجان برگزار می شد روز یکشنبه /14 خرداد/ به پایان رسید.
اردوی رده سنی جوانان زیر نظر سرمربی مهران بهنام فر، مربیگری احسان حیدری و رضا میدان رو و مربی بدنساز رضا عزیزی و اردوی نوجوانان نیز زیر نظر سرمربی حسن روحانی، مربیگری نادر جودت و مجید خسروی و مربی بدنساز حبیب حاتمی، برگزار شد.
سرپرستی اردوهای مرحله چهارم بر عهده رمضان بازرگان بود و تمرینات تکنیکی و تاکتیکی درسالن اختصاصی مجموعه ورزشی مادران و کودکان و پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی انقلاب و تمرین بدنسازی نیز در سالن ورزشی شرکت گاز و مجموعه ورزشی شهید عطایی و در 2 نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.
6084/6085
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.