اخبار مرتبط

یه گزارش روز پنجشنبه ایرنا، سید بیوک موسوی در جلسه ستاد انتخابات استان با بیان اینکه متأسفانه هجوم همه جانبه ای علیه دولت متعلق به مردم، در کارزار تبلیغاتی کلید خورده است، اظهار کرد: از آن جا که شاهد انتشار موجی از تبلیغات منفی به منظور تخریب و تضعیف عملکرد دولت در اذهان عمومی جامعه هستیم، ضروری است تا عملکرد فرزندان نظام، در همه حوزه ها با همت مسئولان دستگاه های اجرایی به اطلاع عموم مردم برسد.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با وجود کاستی ها و محدودیت اعتبارات و امکانات، فعالیت های چشمگیری را در بخش های مختلف کشور انجام داده است، ادامه داد: انعکاس و بیان صادقانه دستاوردها و اقدامات شایسته دستگاه های اجرایی تنها پاسخ مجموعه دولت در برابر هجمه های بی محابا و ناجوانمردانه است.
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان نظارت کامل مسئولان برگزاری انتخابات در شهرستان ها بر همه سخنرانی ها، جلسات و اشرافیت بر تحرکات دستگاههای حاکمیتی و نهادهای مختلف را خواستار شد و تاکید کرد: ارائه آموزش های لازم به تمامی عوامل برگزاری و نظارت بر انتخابات باید به صورت جدی پی گیری شود تا در روز برگزاری انتخابات، افراد حاضر در شعب از تسلط کافی به قوانین و موضوعات برخوردار باشند.
موسوی یادآور شد: ضروری است شیوه رفتار و تبلیغات نامزدهای انتخابات در سطح شهر و نیز در فضای مجازی به صورت مداوم و مستمر مورد بازرسی و توجه قرار گیرد و جلسه توجیهی با مسئولان ستادهای تبلیغاتی تمامی کاندیداها در شهرستان ها برگزار و موارد لازم تذکر داده شود.
وی با بیان اینکه حضور فرمانداران و بخشداران در مناطق مختلف شهری و روستایی و افتتاح طرح های عمرانی آماده‌ شده به هیچ عنوان تبلیغات انتخاباتی محسوب نمی شود، ادامه داد: این اقدامات بخشی از برنامه های جاری مدیران در سطح استان و شهرستان ها است که به عنوان دستاورد نظام جمهوری اسلامی و مجموعه حاکمیت محسوب می شود.
موسوی همچنین تعامل با اعضای هیأت های نظارت شورای نگهبان را به دور از تقابل خواستار شد و افزود: با تعقل، تدبیر و رعایت اخلاق باید پاسخ اقدامات و موارد مطرح شده ارائه شود.
7312/8068
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده: اسماعیل جهانبخش
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.