اخبار مرتبط

سید بیوک موسوی روز سه شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاده جشنواره بین المللی عکس سلامت روان در زنجان افزود: امنیت و سلامت 2 عنصری هستند که ارزش و اعتبار آنها زمانی که از دست بروند، مشخص می شود.
وی یادآورشد: هر زمان که این 2 عنصر به خطر بیفتد، جبران خسارت وارد شده، نیازمند هزینه و انرژی بالایی است.
موسوی اظهار کرد: امنیت کنونی کشور در شرایطی که تمام کشورهای خاورمیانه درگیر نزاع و جنگ هستند، مرهون مردانی است که جان خود را برای حفاظت از آن نثار می کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان به اجرای طرح تحول سلامت به دست دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: حرکت خیره کننده در قالب طرح تحول سلامت انجام شده است و کسی نمی تواند حجم تلاشی را که برای کاهش هزینه های درمانی از 70 به هفت درصد انجام شده است، تصور کند.
وی خاطر نشان کرد: بیش از این تلاش، کوشش آن رسانه هایی که توانستند ثمره این برنامه را به تصویر بکشند و نشاندهند قابل تقدیر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان هم در ادامه این برنامه گفت: مفتخر هستیم در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال است، تلاشی برای حفظ و پاسداری از سلامت جسمی و روانی جامعه داشته باشیم.
علیرضا بیگلری به شعار امسال هفته سلامت اشاره کرد و آن را زندگی سالم و با نشاط برشمرد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان هم در ادامه این مراسم اضافه کرد: برای این جشنواره 16 هزار اثر از 79 کشور و 3 هزار هنرمند رسیده بود که مورد داوری قرار گرفت.
محمد رضا صائینی عکاسی را هنری ارزشمند برای ثبت لحظه ها و ماندگار ساختند آنها برشمرد.
در پایان این مراسم عکاسان برتر و برگزیده این جشنواره معرفی شدند و نمایشگاه عکس سلامت روان در محل کارخانه کبریت زنجان گشایش یافت.
این نمایشگاه از پنج تا هشت اردیبهشت در همین محل دایر است.
در این جشنواره 16 هزار اثر از 79 کشور رسیده بود.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری** انتشار دهنده: رویا رفیعی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.