اخبار مرتبط

حجت الاسلام علی خاتمی روز دوشنبه در دیدار با فرماندهان، پاسداران و پیشکسوتان سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان افزود: انقلاب اسلامی عزیزترین موجود ما در کشور است بنابراین باید تمام توان خود را برای حفظ و حراست از آن بکار بندیم.
وی به توانمندی سپاه در حفظ و حراست از انقلاب و نظام اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه در پاسداری از انقلاب و نظام در خاکریز نخست قرار دارد و باید مجهز به فناوری های روز در ابعاد علمی، معنوی، فنی و سازندگی باشد.
حجت الاسلام خاتمی افزود: نگاه امام (ره) و مقام معظم رهبری، همواره بر بالندگی روز به روز بیشتر و بهتر این نهاد مقدس بوده است و به همین خاطر باید روز به روز بالنده، قوی و محبوب تر شود.
وی تصریح کرد: سپاه در بعد فنی و سازندگی و در گام اول در صنایع دفاعی و نظامی، حرف نخست را در منطقه می زند و برای حضور در روزهای سخت و دشوار و خطر و تهدیدات احتمالی، آماده است که این نیز نشان از رشد و بالندگی و اقتدار این نیرو عظیم است.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: در گذشته بحث اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات مطرح بود و به همین منظور محاسبات و مطالعات عمیقی کرده بودند که خوشبختانه با شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، تمام معادلات شوم و پلید آنان به هم خورد.
حجت الاسلام خاتمی ادامه داد: نقشه اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار این بود که پایگاه داعش را در خانقین و استان الانبار
عراق، ایجاد کنند اما حضور مستشاری همراه با معنویت سپاه قدس، توطئه آنان را به هم زد هرچند که دست از توطئه هایشان برنداشته اند که باید همچنان هوشیار بود و از دسیسه های آنان غافل نشد.
وی تصریح کرد: این نهاد انقلابی، متعلق به کل انقلاب است و همچنان بالنده و پیشتاز و پیشگام به جلو می رود و به عنوان یک نگهبان هوشار و بیدار، دیده بانی می کند تا خدشه ای به این انقلاب و نظام وارد نشود.
6084/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.